PSDZ SAMP 0.3c

IP: 91.204.163.210:7911


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » PC - Hitman: Blood Money (PL - Hitman: Krwawa Forsa)

#1 2011-07-15 20:21:46

[BT]TokyoDrifter[R]

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 169
Punktów :   

PC - Hitman: Blood Money (PL - Hitman: Krwawa Forsa)

Co mogę powiedzieć o tej grze? Sprawdź niżej

Wstęp

Chciałeś zostać kiedyś prywatnym zabójcą? Tak? To gra dla Ciebie. Jeśli grałeś kiedyś w Splinter Cell'a, z pewnością nie będziesz zawiedziony. W tej grze wcielasz się w Hitman'a czyli płatnego zabójcę. Wszystkie akcje musisz wykonać po cichu. Gra nie jest prosta. Jeśli naprawdę jesteś Hitman'em włącz sobie najtrudniejszy poziom i pokaż na co Cię stać! Gdy myślisz że dasz radę, wiedz że musisz mieć wszystko zaplanowane. Wchodzisz i wychodzisz bez świadków i najmniejszego rozgłosu. Inaczej misja się nie powiedzie. Jeśli grasz na poziomie Żółtodziób to chyba pierwszy raz, a jeśli cały czas - jesteś po prostu cieniasem. Pokaż na co Cię stać.

Grafika

Co mogę powiedzieć o grafice? Jest bardzo dobra. Wszystkie animacje i elementy są zrobione bardzo dokładnie. Szata kolorów wykorzystana (na rok 2007 jak mniemam) na max'a. Jeśli chcesz więcej info zajrzyj po filmiki na YouTube.

Poziom Trudności

Jest możliwość wyboru poziomu na starcie. Dostępnych mamy chyba 4 czy 5. Najtrudniejszy (Hitman) jest naprawdę postawiony na solidnym myśleniu. Nie możesz zostać wykryty, najmniejszy rozgłos i misja się nie powiedzie. Ciała chowaj, cele zabijaj po cichu. Planuj swoje ataki i zawsze uderzaj bez litości.

Arsenał

Bronie są bardzo dobre. Za pieniądze z misji możesz je ulepszać. Przed każdą misją oczywiście możesz wybrać sobie ekwipunek. Ja zawsze brałem dwa Silverbarell'y i SMG Tactical. Polecam to. Jednak do niektórych misji będziesz potrzebował karabinu snajperskiego. Rób jak uważasz za słuszne. Ty jesteś Hitman'em...

MOJA OCENA

Grafika: 7/10.
Sterowność: 9/10.
Walka: 6/10.
OCENA OGÓLNA: 8+/10.

POLECAM! WARTO ZAGRAĆ!

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » PC - Hitman: Blood Money (PL - Hitman: Krwawa Forsa)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plŻyczenia imieninowe